KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE

TEMATY

Książeczka edukacyjna. Inaczej zwana cichą książeczką/ książeczką sensoryczną. To wielostronicowa wykonana z filcu książeczka, którą możesz skomponować sam lub wybrać jedną z proponowanych. Wybierz krainy spośród tematyki: staw, dżungla, biegun, farma, las lub ogród.

Jungle

farm

 

pond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZWIJA WYOBRAŹNIĘ I ZDOLNOŚCI JĘZYKOWE

Książeczka oferuje zabawę odgrywania ról „role play” i opowiadania historii „story board” oraz strony edukacyjne do ćwiczeń manualnych lub gra memory.

Dlaczego to CICHA książeczka? Sami zobaczycie, że dziecko samo chętnie zajmie się książeczką strona, po stronie odkrywając zabawne zwierzątka i niespodzianki. Najczęściej zapada wtedy cisza choć bywa i tak, że od razu usłyszy się opowieści ze świata zwierzątek z książeczki. Co też jest fantastyczne, bo rozwija zdolności językowe i wyobraźnię! Jedno jest pewne, rodzic ma okazję spokojnie napić się kawy.

BO DZIECI SĄ WYJĄTKOWE

Nasze ulubione prezenty dla dzieci, to te spersonalizowane. Reakcja dziecka na otrzymaną uszytą książeczkę z ulubionym tematem i wyhaftowanym imieniem na pierwszej stronie jest po prostu bezcenna.

Polecamy i zapraszamy do komponowania swojego niepowtarzalnego prezentu dla dziecka!

Napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie pomożemy Ci w doborze tematów, gier i ćwiczeń oraz wielkości elementów dostosowanych do wieku maluszka.